Marka Himmeltek®

30 lat poznawania świata tkanin

Himmeltek® jest międzynarodową firmą z 30-letnią tradycją, obecną na polskim rynku od 2011 roku. Skąd ta nazwa? Himmeltek® to połączenie dwóch słów: Himmel (z niemieckiego: niebo) oraz tekstylia. Naszym podstawowym celem jest dostarczanie Państwu wysokiej jakości tkanin z Azji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w imporcie i handlu tkaninami możemy łączyć optymalną cenę z oczekiwaną przez Państwa jakością tkanin. Zaufały nam tysiące firm- nasi klienci to producenci z Polski, a także z innych krajów europejskich.

Doskonale wiemy, że klienci oczekują konkretnej informacji o tkaninie oraz jej cenie. Dlatego nasi doświadczeni handlowcy zawsze przedstawiają dokładne parametry dostępnych tkanin z oferty Himmeltek®, dają możliwość wyboru, a przede wszystkim ze zrozumieniem podchodzą do każdego klienta i jego oczekiwań. Hurtownia tkanin Himmeltek® stawia na wysoką jakość obsługi i indywidualne podejście do każdej przeprowadzanej transakcji.

Na Państwa życzenie wysyłamy próbki materiałów, informujemy o aktualnych promocjach cenowych oraz nowych pozycjach w naszym katalogu. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy i związane z nimi potrzeby naszych klientów- zawsze staramy się za nimi podążać. Na życzenie klientów organizujemy spotkania, na których mają możliwość osobistego zapoznania się z ofertą przedstawianą przez naszych handlowców, a także omówienia swoich potrzeb odnośnie zamawianych tkanin. Dbamy o to aby nasz łańcuch logistyczny zapewniał sprawną i szybką realizację zamawianych przez Państwa materiałów- korzystamy z usług firm kurierskich, a także osobiście zawozimy tkaninę do wybranych przez Państwa lokalizacji.

Wystawy, targi, konferencje

Uczestniczymy w wystawach i targach branżowych w Polsce i za granicą, podczas których prezentujemy nowe oferty tkanin oraz spotykamy się z naszymi klientami. To dla nas bardzo ważne aby tekstylia oferowane przez naszą hurtownię trafiały w potrzeby klientów ich odbiorców. Odwiedziliśmy już takie targi jak: FESPA (międzynarodowe targi w Berlinie), Fast Textile (Ptak Warsaw Expo), SAWO (targi branży BHP w Poznaniu), Rema Days (w Warszawie i w Kijowie), Międzynarodowe Targi Mody (Rzgów), targi HoReCa, jak również wiele innych.