Marka Himmeltek®

Ponad 25 lat poznawania świata tkanin

Himmeltek® jest międzynarodową firmą z ponad 25-letnią tradycją, obecną na polskim rynku od 2012 roku. Skąd ta nazwa? Himmeltek® to połączenie dwóch słów: Himmel (z niemieckiego: niebo) oraz tekstylia. Naszym podstawowym celem jest dostarczanie Państwu wysokiej jakości tkanin z Azji. Łączymy optymalną cenę z oczekiwaną jakością.

 

Doskonale wiemy, że klienci oczekują konkretnej informacji o tkaninie oraz jej cenie. Dlatego nasi handlowcy zawsze przedstawiają dokładne parametry tkanin, dają możliwość wyboru, a przede wszystkim ze zrozumieniem podchodzą do każdego klienta.

 

Na Państwa życzenie wysyłamy próbki materiałów, informujemy o promocjach cenowych oraz nowych pozycjach w naszym katalogu. Odwiedzamy naszych klientów, osobiście zawozimy tkaninę, a także dbamy o sprawną i szybką realizację Państwa zamówień.

Wystawy, targi, konferencje

Uczestniczymy w wystawach i targach branżowych w Polsce i za granicą, podczas których prezentujemy nowe oferty tkanin oraz spotykamy się z naszymi klientami. Odwiedziliśmy już takie targi jak: FESPA (międzynarodowe targi w Berlinie), Fast Textile (Ptak Warsaw Expo), SAWO (targi branży BHP w Poznaniu), Rema Days (w Warszawie i w Kijowie), Międzynarodowe Targi Mody (Rzgów), targi HoReCa, jak również wiele innych.